Raven Goodwin

Raven Tyshanna Goodwin

7,2
105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Raven Goodwin

Haha jak taki potwór może zostać aktorką to i każdy może . I dodajcie jej rolę w Powodzenia Charlie bo tylko z tamtąd jest znana :P

użytkownik usunięty
Darkadi15

no niby racja, po co ona wgl się pcha do tv. Ale powiem (tz napiszę) że widziałam gorsze aktorki, hmmm np taka Gabourey Sidibe (przecież to jakaś masakra) ona jest taka spasiona, a (np na takiej stronce www.gwiazdunie.pl) to jeszcze piszą o niej że jest ''urocza , piękna'' itd.
KOSZMAR !!!!
jakby ktoś nie wiedział jak wygląda Sidibe to tu dam link (ale lepiej nie patrzcie, bo jeszcze oślepniecie)
http://www.inquisitr.com/66298/howard-stern-enormous-sidibe-will-never-work-agai n/

Darkadi15

Ale wy jesteście puści. Nie wszyscy aktorzy muszą być ładni! W normalnym życiu też nie wszyscy są piękni.

OlivePenderghast

nie jest piękna, ale bardzo podoba mi się w serialu Good luck,Charlie. ;)

mrs robinson

Hmm a ona jest aktorką czy modelką? Ona ma grać a nie wyglądać, ślicznotki.

Pattson

no i gra swietnie, tylko nie jest piękną jak np. Penelope Cruz.

mrs robinson

To prawda, mnie bardziej od Teddy przypadła do gustu jako postać:-)

Darkadi15

To nie ważne że jest brzydka i otyła. Już lepiej że ma nadwagę niż żeby miała niedowagę. Aktorką nie można zostać od tak, potrzebny jest talent i ona go ma. Tak jak mrsrobinson podoba mi się jej rola w Powodzenia Charlie, ale nie oglądałam tylko tego filmu i mogę stwierdzić że jest dobrą aktorką.

BelieveInMe

Ona wcaale nie jest brzydka tylko gruba, a to nie znaczy, ze zaraz brzydka.

marta86_16

I gruba i ładna i mądra i wyjątkowa, czyli taka jak każda miss makdonaldsa :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones