PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298810}
6,4 226
ocen
6,4 10 1 226
The Hottest State
powrót do forum filmu The Hottest State

polecam kazdemu,a w szczególności młodym,którzy szukają swojej drogi lub cierpią z powodu miłości. Film pięknie pokazuje uroki oraz przekleństwa młodości. Widzimy tu piękną,pachnącą świeżością miłość miedzy dwojgiem młodych ludzi. Chłopak jest wyjątkowo wrażliwym(rzadko to sie zdarza panom) młodym człowiekiem,który angażuje sie w uczucie całym sobą, Dziewczyna znów, rownież młoda osoba,ale jednak z pewnym życiowym doświadczeniem,inaczej podchodzi do tego uczucia,choć poczatkowo sprawiała wrażenie równie zaangażowanej. Film warto obejrzeć ze względu na dobrą grę aktorską,ciekawe dialogi, dobry scenariusz( uwielbiam Ethana hawke,więc mogę być nieobiektywna),ladne ujęcia. Obserwujemy tu emocje towarzyzące miłości, te dobre jak i te złe. Obraz miłości, która mimo,że sprawia ból, uczy nas wiele. Dojrzewamy

paulinka3600

Fakt,ze rzadko trafiaja sie tacy faceci niestety ja chyba do nich naleze bo kiedy obejrzalem film to niemal ze jak moja pierwsza milosc moze nie az tak desperacka jak pod koniec filmu, ale z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze takie chwile zostaja w czlowieku cos jak blizna jak powiedzial pod koniec filmu ojciec glownego bohatera, ktora na dodatek jak sie naruszy to wspomnienia wracaja i znowu boli, i moze wyjde na bardzo uczuciowego ale uwazam ze w zwiazek powinno sie angazowac calym soba tak jak kolezanka wyzej napisala robil to bohater tak wiec to by bylo na tyle jesli chodzi o to jakie uczucia film we mnie wywolal a co do ogolu to bohaterka jak dla mnie od poczatku sprawiala wrazenie nie zdecydowanej i nie kochajacej szczerze z ktorej ja bym predzej z tego powodu zrezygnowal gdybym oczywiscie na taka natrafil w moim zyciu jednak milosc potrafi oslepic dlatego powiem ze bardzo dobry film w swoim rodzaju oczywiscie bo inaczej go oceniac nie nalezy jak tu niektorzy robia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones