PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104183}

Dróżnik

The Station Agent
7,5 21 286
ocen
7,5 10 1 21286
7,7 9
ocen krytyków
Dróżnik
powrót do forum filmu Dróżnik

Polecam:)

ocenił(a) film na 9

Film inny niż reszta. Emanuje pozytywna energia, spokojem i ciepłem. To jest to czego oczekuje od kina. Nie ma tu pościgów czy strzelanin, film mógłby się wydawac nudny, ale z pewnością taki nie jest. Wszystko jest przemyślane, nie ma tu zbędnych scen czy dialogów które przesycają większośc dzisiejszych filmów. Podczas oglądania uśmiech sam nasuwa się na twarz mimo to film daje dużo do myślenia. Aktorzy spisali się na medal:) Pierwszy raz film oglądałem jakiś rok temu, dziś widziałem go po raz drugi, nic nie stracił na swojej wartości wprost przeciwnie spodobał mi się jeszcze bardziej. Myślę że wrócę do niego jeszcze nie raz.
Gorąco zachęcam do oglądnięcia:)

użytkownik usunięty
Mr_Pink____

Pewnie zdziwi moja opinia, ale ja... przepłakałam cały film. Wydawał mi się tak smutny, ukazywał samotność od tej najgorszej strony. Problemy, jakie spotykają człowieka i granice, których nie jest on w stanie przekroczyć. Chociaż to ten dobry smutek, który przypomina, że życie należy doceniać z całych sił. A film świetny, rzecz jasna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones