PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104183}

Dróżnik

The Station Agent
7,5 21 286
ocen
7,5 10 1 21286
7,7 9
ocen krytyków
Dróżnik
powrót do forum filmu Dróżnik

Piękny film o samotności i przyjaźni trzech osób, które potrzebują kogoś, z kim można porozmawiać. Oryginalna, a jednocześnie prosta historia człowieka, który pogodził się z samotnością, a który odnalazł ludzi, dzięki którym już samotnym nie jest. Nie ma tutaj niczego, co towarzyszy wielkim kinowym hitom: żadnego romansu, żadnych sensacji, tragedii, a jednak ten film ma w sobie jakąś magię, wspaniale się go ogląda. Może to tylko moje odczucie, bo od dawna chciałam go zobaczyć i wreszcie mi się to udało. Nie zawiodłam się. To jeden z najpiękniejszych filmów, jaki widziałam. Choć czuję mały niedosyt, że tak szybko się skończył. Nawet nie zauważyłam tego, gdy minęło ponad 80 minut tego filmu i nagle pojawiły się napisy końcowe.
Polecam wszystkim!

ocenił(a) film na 7
zwijezda

Tak zgadzam się.
Film jest dobry i warto poświęcić czas na jego obejrzenie.
Aczkolwiek moje oczekiwania nie dokońca zostały spełnione.Słyszałam o tym filmie same rewelacyjne rzeczy, a tak np. "Kontrolerzy" zronili na mnie o wiele większe i lepsze wrażenie. (POLECAM!)
pzdr;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones